Par klasično

SUDIONICI

1. Durica Krmek, Nikica Karamatić ČAPLJINA   I
2. Veselko Buntić Nedjeljko Grbavac ČAPLJINA   II
3. Filip Krvavac Dario Krvavac DRAČEVO   I
4. Franjo Sušić Frano Mustapić DRAČEVO   II
5. Bruno Jurica Danijel  Jurica DRAČEVO   III
6. Drago Dodlek Muhidin Dizdarević NAPREDAK WILLA   I
7. Vladimir Kanevčev Osman Ganić NAPREDAK WILLA   II
8. Dobroslav Ostojić Pero Bulić HRVATSKI RADIŠA

Kup BiH

ČETVRTFINALE

 

Mostar,     25.05.čet. u 18 h ZRINJSKI : DRAČEVO 00:52 00:09
Mostar,      25.05.čet. u 16h ANTE ROZIĆ : BURA 00:52 00:09
Međugorje,25.05.čet.u 18 h HR.  RADIŠA : ŠIROKI 52:00 09:00
Neum,      10.06.sub. u 18 h NEUM : RASTOK 46:36 05:04

 

POLUFINALE

 

Posušje,15.06.čet.u 18 h BURA : NEUM 52:00 09:00
Dračevo,15.06.čet.u 18 h DRAČEVO : HR.   RADIŠA 47:37 07:02

 

FINALE

 

Posušje,11.11.(sub) 18 h BURA : DRAĆEVO : :

 

Prva liga BiH – rezultati 12. kola

 

Sarajevo NAPREDAK WILLA : BURA 145:144 15:09
Čapljina ČAPLJINA : DRAČEVO 174:111 18:06
Široki Brijeg ŠIROKI : Slobodan 000:000 00:00
Neum NEUM : Slobodan 000:000 00:00

Prva liga BiH – rezultati 11. kola

Sarajevo Slobodan : NAPREDAK WILLA : :
Mostar Slobodan : NEUM : :
Dračevo DRAČEVO : ŠIROKI 131:114 12:12
Posušje BURA : ČAPLJINA 147:163 11:13

Prva liga BiH – rezultati 10. kola

Sarajevo NAPREDAK WILLA : ČAPLJINA 122:146 11:13
Široki Brijeg ŠIROKI : BURA 161:156 10:14
Neum NEUM : DRAČEVO 175:118 18:08
Mostar Slobodan : 000:000 00:00

Kup BiH – četvrtfinale

ČETVRTFINALE

Mostar,     25.05.čet. u 18 h ZRINJSKI : DRAČEVO 00:52 00:09
Mostar,      25.05.čet. u 16h ANTE ROZIĆ : BURA 00:52 00:09
Međugorje,25.05.čet.u 18 h HR.  RADIŠA : ŠIROKI 52:00 09:00
Neum,      10.06.sub. u 18 h NEUM : RASTOK 46:36 05:04

 

POLUFINALE

Posušje,15.06.čet.u 18 h BURA : NEUM
Dračevo,15.06.čet.u 18 h DRAČEVO : HR.   RADIŠA

Prva liga BiH – rezultati 9. kola

Mostar Slobodan : NAPREDAK WILLA 000:000 00:00
Dračevo DRAČEVO : Slobodan 000:000 00:00
Posušje BURA : NEUM 201:154 17:07
Čapljina ČAPLJINA : ŠIROKI 145: 93 18:06

Prva liga BiH – rezultati 8. kola

Sarajevo NAPREDAK WILLA : ŠIROKI 144:149 10:14
Neum NEUM : ČAPLJINA 168:141 19:05
Posušje Slobodan : BURA 000:000 00:00
Mostar Slobodan : DRAČEVO 000:000 00:00

 

Kup Bosne i Hercegovine – četvrtfinale

Mostar,     25.05.čet. u 18 h ZRINJSKI : DRAČEVO 00:52 00:09
Mostar,      25.05.čet. u 16h ANTE ROZIĆ BURA 00:52 00:09
Međugorje,25.05.čet.u 18 h HR.  RADIŠA ŠIROKI 52:00 09:00
Neum,       25.05.čet. u 18 h NEUM RASTOK : :

BK Neum – BK Rastok igrati će se naknadno .

 

Prva liga BiH – rezultati 7. kola

 

Dračevo DRAČEVO : NAPREDAK WILLA 145:130 15:09
Mostar Slobodan : BURA 000:000 00:00
Čapljina Slobodan : ČAPLJINA 000:000 00:00
Neum NEUM : ŠIROKI 171:114 18:06